لیبل شیرینگ

دستگاه لیبل شیرینگ

دستگاه لیبل شیرینگ( Shrink Label) دستگاهی است برای چسباندن لیبل ها و برچسب ها توسط باد گرم به بدنه انواع ظروف استوانه ای ، چهارگوش و یا شکلهای هندسی خاص از جنس  پلی اتیلن ، پت ،شیشه ای و فلزی  می باشد ودر صنایع غذایی ،صنعتی ،شیمیایی ،بهداشتی ،آرایشی ،و دارویی  … کاربرد داشته و مقرون به صرفه نیز می باشد

نحوه استفاده از لیبل نایلون شیرینگ

به منظور بسته بندی محصولات مختلف با این محصول، ابتدا تکه های نازکی از لیبل را به انداره ای بتواند دور محصول و یا قسمتی از آن که باید بسته بندی شود مانند درب محصول را بپوشاند برش زده و به دور محصول مورد نظر پیچیده شده و به کمک کوره های حرارتی هدایت میشود.

از آنجایی که نایلون شیرینگ در برابر حرارت بسیار حساس است، بلافاصله دچار جمع شدگی میشود و محصول را درون خود جا میدهد.

مزایا استفاده از لیبل شیرینگ

قابلیت پلمپ کردن درب محصولات: برخی محصولات خوراکی از جمله بطری های نوشیدنی یا ظرف سس و مربا باید به گونه ای بسته بندی شوند که اثرات باز شدن آن به سادگی قابل تشخیص باشد. به همین جهت میتوان با استفاده از لیبل شیرینگ این کار را به سادگی انجام داد.

محافظت در برابر اشعه UV: میتوان از این لیبل ها علاوه بر زیبایی بخشی به محصول به منظور حفاظت کالا هم استفاده کرد.

بیشتر محصولات و خصوصا نوشیدنی ها در صورتی که در معرض نور خورشید قرار بگیرند فاسد خواهند شد، به همین دلیل روی این محصول را با استفاده از انواع لیبل ضد اشعه UV میپوشانند تا مدت ماندگاری آن را افزایش دهند.
سرعت بسته بندی: مدت زمان بسته بندی اجناس با استفاده از این نایلون کمتر از 30 ثانیه به طول خواهد انجامید. این در حالی است که اگر از دستگاه اتوماتیک استفاده کنید این زمان به نصف کاهش پیدا خواهد کرد.

لیبل شیرینگ

برای دریافت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید 09190303190

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
Telegram
Instagram
شیرینک پک کارتن
فهرست